Oulusta 14.8 lähtijöitä?

Onko muita lähdössä? Lähdössä olisi 4 26v kundia...

Mitä hotelleja muillaon? Me majoitutaan huoneistohotelli Poseidonissa.
4447
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kuume korkealla, tiistaina lähtö. Hotelli Riu Helios.

Äänestä

Kaksi naisihmistä lähdössä silloin, hotelli Astoriaan majoitutaan :)

Äänestä
  • hyvää matkaa teille, jotka majoitutte astoriaan. Hotelli on hyvä( ellei parveke ole 1.krs, tai riippuen mistä tykkää).Tasokas ja nätti paikka.. Jos tasaisen rusketuksen haluatte niin ottakaa ihmeessä polkupyörä 4h/15levaa ja kiertäkää ympäri ämpäri, tai kävelkää vesirajassa koko päivä. Rantatuolit omasta mielestäni olivat tylsiä. samoin allas ( vaikka sekin oli ihan hieno)

    Äänestä

Täältäki lähtis pari jätkää tiistaina kohti Buljariaa :) Hotelli Centralissa asustellaan. Huomenna (13.8) hevimestaan pohjia ottamaan matkaa varten! :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Frank80 kirjoitti:

Onko muita lähdössä? Lähdössä olisi 4 26v kundia...

Mitä hotelleja muillaon? Me majoitutaan huoneistohotelli Poseidonissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu