onko näin

Otin nuo tulpan johdot irti ja 2 sylinterin tulppa oli haaleen värinen(siis se kohta mihin tulpanjohto tulee kiinni) ja muut oli ihan tavallisen kirkkaat. Eli onko 2 tulpan johto sitten viallinen?
Vika on siinä kun kiihdyttää niin auto rupee pätkimään........
1253
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tulpanhatun/johtimen ja tulpan välinen kontakti on huono ja siellä hyppää pieni ylimääräinen kipinä joka syö tehoa varsinaiselta tulpan kipinältä.

Uusi johdot ja mieluiten Bougicord- merkkisiin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kadett 1.6 kirjoitti:

Otin nuo tulpan johdot irti ja 2 sylinterin tulppa oli haaleen värinen(siis se kohta mihin tulpanjohto tulee kiinni) ja muut oli ihan tavallisen kirkkaat. Eli onko 2 tulpan johto sitten viallinen?
Vika on siinä kun kiihdyttää niin auto rupee pätkimään........

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu