milloinkahan kohtaan sen tosirakkauden, minulle tarkoitetun? maailma on murjonut ja läheiset ihmiset satuttaneet- silti jaksan yhä uskoa, että jossakin olisi joku minulle tarkoitettu. mistä tunnistan sen oikean ja milloin tiemme kohtaavat, jos kohtaavat?
Syksy*
säde*
2147
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
vain sinulle nyt tänään, sillä sitten täytyy jo lentää
pidä uskoa ja toivoa yllä, se on hyvä :)aikojahan en osaa sanoa
tähän ponnahtaa jotakin matkaa kiirehtien, tulisi kyllä suunitelmien onnistumista, iltaisen ikävyyden pukkaa rintaan, näin kortit kertovat elämäsi kuninkaan tulevan, ja liekkö hällä jo poikakin valmiina :)
tyytyväisyyttä, vanhemmanpuoleinen mies, vaaleaa kuningasta, tarjoaa mahdollisuuden huvinpitoon, olisiko pikkuvarakaskin vielä :), väkijoukossa tai jokin asutuskeskus, pyhä tai lomapäivän iloisen matkan takana, jos ei peräti vierailulle saavu sitten :)
näin korttien kertomana, tulethan keromaan jos näin käy, sillä harjoittelija olen
mukavaa syskyä sinulle, ja pidä silmät ja mieli avoinna! :)
katsannosta, pidän kyllä toivoa yllä:)
tulen kertomaan jos toteutuu. kiitos vielä sinulle.