Kanifanien aiheuttamaa
4
514
Vastaukset
- Just joo!
Jee, jee, ammutaan ne kaikki ja usutetaan koirat niiden kimppuun. Mutta! Ei vaineskaan. Punaviherpiipertäjät varmaan ampuskelevat meitä oikeita metsästäjiä täyteen reikiä, koska jotkut piipertäjistä ovat ihan oikeasti ihmisvihaajia.
- JoS oN VaArAkSi
MuIlLe TaI iTsElLe JoUtUu HoItOoN..
- on karannut
käsistä.Kaikkia ei saada enää pois millään.
Ei muuta kuin muistelette piiperöitä veroja maksaessanne.Maksatte niiden laskut ja siivoatte niiden sotkut.
- Petteri puna
Mukava rikkaus suomen köyhään luontoon. Ei noita saa vainota koska saattavat olla uhanalaisia. Kanien täytyy antaa käyttäytyä luontaisen kaltaisesti. (lisääntyä)
Eikä hanhenpaska ole vaarallista vaikka se nilkkaan asti ylettyy. Se on vain esteettinen haitta.
Pidetään me maatiaiset huolta ettei kukaan saa lupaa noiden hävittämiseen. Jokainen valittaa jokaisesta päätöksestä.
Sieltähän on nuo petopäätöksetkin tehty eikä kuunneltu niitä jotka niistä kärsii.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1512496Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot97999- 64871
- 60753
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273701Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18677Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85670Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202648Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap21637