minä ja pauliina uimahallissa

POIKA86

TAAS JATKOTARINA!! KAIKILLE TIEDOKS HERNENENILLE NAURETAAN ETTÄ SILLAI.

Kello oli 13.00, kun lähdin ulos. Olin näet menossa uimahallille koska oli niin nätti päivä eikä sisälkään jaksanu maleksii. Kello oli noin 13.20 kun olin uimahallilla pistin pyörän lukkoon ja kävelin sisään. Ilokseni huomasin että hallissa ei ollut paljon väkeä. (yleensä se on melko täysi) Menin maksamaan ja otin avaimen ja menin vaihtamaan vaatteet. Kun olin menossa altaaseen niin huomasin Pauliinan toisessa päässä allasta hyppäsin altaaseen ja uin Pauliinan luo ja kysyin mitä hän teki täällä. "Ootan yhtä mun kaverii, mut just kun mää olin pukkaris nii se soittaa et ei pääs tulemaan, joku meno" pauliina vastasi vähän surullisena. haluisiks sää olla mun kaa tääl vähä aikaa? Pauliina kysyi yllättäen. "Sopiihan se" vastasin hänelle koska mikäs kiire minulla oli. Vähän aikaa uituamme sanoin Pauliinalle että menisin käymään nopeasti veskissä. Kun olin just istunu pöntölle nii ovelle koputettiin. "Joojoo oon koht valmis" huusin vastaukseks. Kun olin saanut hommat tehtyä ja olin juuri avaamassa ovea niin Pauliina paukahti sisään ja laittoi oven kiinni ja lukkoon. Arvasin jo mitä Pavella oli mielessä. Aloin riisua heti Pauliinaa, ensin lähti uikkarien yläosa joka paljasti kookkaat rinnat. Aloin heti imemään Pauliinan toista rintaa. Samalla Pauliina löysi kovana seisovan pikkuveljen ja aloitti kovan runkkauksen. "Hei rajota vähä tai koht lentää" huusin Pauliinalle, hän lopetti runkkaamisen ja sanoi että haluaa munaa sisälle. Alan työntämään patukkaa Pauliinan sisälle vähän kerrallaan ja lopulta se oli kokonaan sisällä. Aloitin työnnöt varovasti, mutta aloin nopeuttamaan tahtia ja lopulta jyystin oikein olan takaa. Tunnelma oli huipussaan, kun pillu litisi työntöjen tahdissa. Pauliina voihki oiken kunnolla ja huusi "mä tulen, mä tulen". Varmaakin kaikki uimahallissa olijat kuuli, mut ei sen väliä. Minä tunsin lastin lähtevän liikkeelle ja ammuin spermat Pauliinan pilluun. Huilasimme siinä noin viisi minuuttia, kun Pauliina sanoi että haluaa takaa päin. Survaisin patukan kerralla kokonaan sisään ja aloitin hitaat työnnöt edestakaisin ja kohta olin taas laukeamis pisteessä ja niin oli myös Pauliina. Laukesimme yhtaikaa lysähdimme lattialle väsyneinä mutta raukeina. Puimme päälemme ja lähdimme altaaseen. Kyllä väki ihmetteli, kun minä ja pauliina tulimme yhtaikaa veskistä. Pulikoimme vielä vähän aikaa ennen kuin lähdimme pukkariin. Uimahallin edustalla Pauliina suuteli minua kiimaisesti ennen kuin lähdimme kotiin.

SE OLI SIINÄ TOIVOTTAVAST KELPAS. PISTÄKÄÄS KOMMENTTEJA JA KUN ALUSSA MAINITTIN NIIN HERNENENILLE NAURETAAN

14

7912

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tellu

      öhöm, joo. mä luin tään sun pauliina-trilogian (seksistinen kun oon) ja kieltämättä rupes himot heräämään ku mäkin oon ysillä ja mun nimikin on vielä Pauliina... kuinkas muuten. Ja vielä ku kuvittelin ihastukseni tarinan kertojaks niin mmmm! Kirjoita ihmeessä lisää

      • POIKA86

        täytyypä kirjotella. onko toivomuksii misä minä ja pauliina vois tavata?


      • kinky
        POIKA86 kirjoitti:

        täytyypä kirjotella. onko toivomuksii misä minä ja pauliina vois tavata?

        ..Naistenvaate osastolla ja naikaa pukukopissa.


      • ana
        kinky kirjoitti:

        ..Naistenvaate osastolla ja naikaa pukukopissa.

        nii vois olla pitempii ja paremmat yksityis kohdat!! muuten hyvii SIIS PITUUTTA!!! tavatkaa rannalla!!


      • Pamzu:)
        ana kirjoitti:

        nii vois olla pitempii ja paremmat yksityis kohdat!! muuten hyvii SIIS PITUUTTA!!! tavatkaa rannalla!!

        Olihan toi joo aika hyvä=)
        Ja mun oma nimiki on viel Pauliina nii sama juttu ku tol toisel Pauliinalla...=)


      • Drizzt Do'Urden
        POIKA86 kirjoitti:

        täytyypä kirjotella. onko toivomuksii misä minä ja pauliina vois tavata?

        Rannalla pukukopissa!!!


    • Tiedät kyllä ketä

      Pyydän älä matki minua. Lopeta tuon hernenenille nauretaan jutun käyttäminen ja keksi jotain omaa. Kysy vaikka minulta neuvoa.

    • kielipoliisi

      "Poika86", mielikuvituksesi lentää vilkkaasti. Tarinasi olisivat oikeasti hyviä, jos vain saisit oikeinkirjoituksesi kuntoon - edes yhdyssanat ja pilkut.

    • maxu

      Vähä enemmän yxityis kohtii pliiiiiz! Muuten aika hyvä...!

    • jupe

      Naikaa kaupan kassajonossa, kiihottais simona.

    • Ahhah

      Väsyneinä mutta raukeina?? Aha.. ja kauniinna päivän uimahalliin???

    • utelias

      lisää tälläisiä !!!!!!!!!!!!!!
      onko tarina totta vai hyvin keksitty ???
      käyttikö"pave"pillereitä ???

      • POIKA86

        Tarina ei oo tosi vaa keksitty

        Pauliina ei käytä pillereitä
        eikä päähenkilö kumia


    • Ykskaks

      TOSI TYPERÄÄ MIELIKUVITUSTA, ETKÖ VOISI AJATELLA MUUTA KUIN NOIN TUNTEETTOMAN KOVISOMAISTA SUORITUSTA. Oletko muka tehnyt jotain suurta kirjallista tekelettä ruokittomaan tyyliin. Paranna pornoteksti paremmaksi novellimaiseksi tuotokseksi. Älä jatka tällä tyylillä, tällä palstalla on paljon lukijoita.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sanna Marin kysyi hämmästyneenä: Onko Suomessa jäänmurtajia?

      Nettilehden toimittaja kysyi Sanna Marinilta suoraan, että sovittiinko nuo jäänmurtajien kaupat jo 2019, jolloin Marin k
      Maailman menoa
      174
      5242
    2. Voiko normaali ihminen ryhtyä vasemmistolaiseksi?

      Tätä jäin pohdiskelemaan.
      Maailman menoa
      202
      4158
    3. SDP haluaa 40 000 nettomaahanmuuttajaa

      SDP:n Suunnanmuutos-vaihtoehtobudjetissa, käy ilmi, että demarit itse asiassa vaativat räjähdysmäistä ”työperäisen” maah
      Maailman menoa
      142
      3745
    4. Orpo: Velkajarrua vastustavaa puoluetta vaikea ajatella hallitukseen

      No Minja Koskelan kommunistipuolue jäi ulos tuosta. Kaikki eduskuntapuolueet vasemmistoliittoa lukuun ottamatta sopivat
      Maailman menoa
      70
      3087
    5. Mikä tuota vasemmistolaisista jankkaavaa vaivaa?

      Pahasti on ihon alle, siis korvien väliin, päässeet kummittelemaan. Ei ole terveen ihmisen merkki jankata yhdestä asia
      Maailman menoa
      53
      3020
    6. Mitä ajattelit kun näit

      kaivattusi ensimmäisen kerran? xd
      Ikävä
      148
      2015
    7. Nyt meni lopulliset lämmöt.

      Alan käyttäytymään yhtä kylmästi miehiä kohtaan kuin mua kohtaan on käyttäydytty ja vain käytetty viimeiset pari vuotta
      Sinkut
      44
      1767
    8. Hienoa! Eduskunta luopui käteisen käytöstä

      Nyt tuo sama muutos pitää saada myös muuhun yhteiskuntaan. Käteistähän ei tarvitse tänä päivänä enää kuin rikolliset.
      Maailman menoa
      43
      1539
    9. Onko erityinen paikka jossa haluaisit nyt olla

      Onko joku spesiaali lempipaikka missä mieluiten olisit?
      Ikävä
      66
      1462
    10. Orpo loukkaantui fasismiin viittaavasta sanavalinnasta

      Mutta miksi loukkaantui? Orpohan on tehnyt yhteistyötä fasistien kanssa jo vuonna 2019, siis jo neljä vuotta ennen loukk
      Maailman menoa
      27
      1331
    Aihe