Kuinka saan offisesta?

Kysynpähän vielä uudestaan tuon>>>Mitenkä tuosta office paketista saa joitain ohjelmia joita ei tarvitse pois esim. Exel Access yms.Vievät vain tilaa turhaan. Tiedän että cd.een kautta mutta tarkentasitteko miten?
2160
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

...cd-asemaan ja installaatio-ohjelma käyntiin. Sieltä sitten "lisää/poista" tjsp. ja poista haluamasi osat.

Äänestä

olevan asennusohjelman avulla. Käynnistä asennus, mutta valitse (kun en nyt tarkkaan muista) joko Mukautettu asennus (jolloin poistat ne osat joita et halua asentaa) tai sitten Lisää/Poista osia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei tiedä kirjoitti:

Kysynpähän vielä uudestaan tuon>>>Mitenkä tuosta office paketista saa joitain ohjelmia joita ei tarvitse pois esim. Exel Access yms.Vievät vain tilaa turhaan. Tiedän että cd.een kautta mutta tarkentasitteko miten?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu