windows vista takkuilee

joo asensin vistan täs yhtenä päivänä elikä tietokone ei löydä ääniä eikä toista kiintolevyä ja sit Msn Messengeri ei toimi (edellisessä windows:ssia oli sama vika mutta muualla pääsen meseen paitsi kotona) et mistä nää nyt oikeen johtuu???
3214
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kannattaa antaa jonkun ammattilaisen kattoo

Äänestä
  • Esmes keinosiementäjän, sehän on ammattilainen

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vista89 kirjoitti:

joo asensin vistan täs yhtenä päivänä elikä tietokone ei löydä ääniä eikä toista kiintolevyä ja sit Msn Messengeri ei toimi (edellisessä windows:ssia oli sama vika mutta muualla pääsen meseen paitsi kotona) et mistä nää nyt oikeen johtuu???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu