nähty vinttaavan alkuillasta kohti Saarta. Kiirettä pitää tällä reportterilla, kun pian on käännettävä nokka jo Ollalaa ja kohti uusia tuulia. Eipä mene kauan, kun saadaan lukea tuoreeltaan uutiset sieltä- sun täältäpäin.
Tähtireportterimme on
9
936
Vastaukset
- meni
tarkistaan onko rattori paikallaan, ettei kukkaan oo vaan varastanut sitä :D
Siis jos arvelen kenestä on kysymys. polkaisin saaresta takaisin.
- hyvät
pileet,saitko uusia ideoita?
hyvät kirjoitti:
pileet,saitko uusia ideoita?
riittävästi.Uusia ideoita sieltä ei löydä kirveelläkään.Minun ne parhaimmat ideat piti sinne viedä.
- noin aluksi
j.jussiW-T kirjoitti:
riittävästi.Uusia ideoita sieltä ei löydä kirveelläkään.Minun ne parhaimmat ideat piti sinne viedä.
Mitä ideoita esitit keskustaväjelle
siellä Kylpyläsaaressa, vihjaseppa meille.
No, mikä siellä oli meno muuten?
- A.Iivari-W.Purontakanen
lämminhenkiset meiningit tänään Saaressa, kun on tähtireportterikin siellä viihtynyt. Joku on kuulema käynyt sinne uusia ideoitaankin viemässä. Tuntuu kyllä, että kannattaisi jokaisen itse viedä ideat suoraan "kuntaan" eikä antaa toisille mahdollisuutta ominaan myöhemmin esittää. Raportteja odotellessa täytyy vain tyytyä omaan mielikuvitukseen.
- tuttu ihminen
eri nikillä taas vauhdissa,
Eikö jo kyllästytä?- A.Iivari-W.Purontakanen
Mitä sulle nykyään. Joko työt kohta alkaa? Onko sinusta tässä viestittelyssä jotain kyllästyttävää,, no kyllä syksymmällä taas aukeaa paremmin! Oletko marjoja keräillyt?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552540Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482377Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021062- 64891
- 65829
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274717Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18717Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85700Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22658