Jos vielä palaisit, pyytäisin kauniisti että katsoisit minulle onko minun määrä jatkaa taivaltani yksin, vai onko näköpiirissä kumppania, pehettä. Suuren suuri kiitos jos ehdit minulle vastaamaan.
Syksy*
Lillis-
2101
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Luvallasi!Nyt vielä sinulle pikaisesti :)
Korttien kertomaa- olisiko sinulle luvassa hauskaa juhlintaa viikonloppuna tai littyen pyhäpäiviin tai lomaan, tyttöjen kesken, hyvää mieltä se kuitenkin saa aikaiseksi, sillä jonkinlaista viestintää tähän tulee.... ruskaretkeä kenties :)
jotain vähäistä harmia, kotiin liittyvää toteutumatonta toivetta tähän tulee, mutta vaihtelua olisi tulossa ja seikkailumieltä sinussa saa aikaiseksi nuorehko mieshenkilö, tulee tähän ristijätkänä
ja lopuksi jonkin vieraan suunnitelman onnistuminen, tuleeko peräti yllätyksellisesti, viestiä puhelimin, kirjein tms. nuorehko mieshenkilö- tai hieman lapsellisempi iäkkäämpi mies, romanttiikkaa ja ihastusta ilmassa, mutta sitä olisiko romanssi jatkuvaa... sitä eivät kortit kerro :)
mutta pidä kiinni ja katso, mitä tuleman pitää :)
Mukavaa alkavaa syksyä sinulle!
ja annahan palautetta jos tuollaista tulee vatsaan :)
Nyt vasta ilta myöhään ennätin pallolle. Kiitos paljon, ja toki laitan viestiä, jos näkymät osottautuvat toteen käyvän.Olisi se ihanaa jos olisi edes hieman toivon tuikahdusta rakkaudesta ilmassa. Saa nähdä mitä syksy tuo tullessaan.