Seksikkäät motoristit

kuuumaaa

Mikähän siinä on, että raamikkaat motoristimiehet saa vatsanpohjan kihelmöimään? Siis kun he ovat pyörän päällä varusteissa ja vielä kun tumma visiiri, ettei nää kasvojakaan?

Ja tää mun perversio liittyy nimenomaan sportti- tai peruspyörämiehiin, ei missään nimessä customeihin. Nää samat jampat normaalikuteissa ei todennäköisesti sais ees päätä kääntymään ja monesti on oikeen pettymyksen huokaus päässy, kun huoltiksella näkee ihailun kohteen vetävän potan päästään.

Itekin tunnen oloni tosi sexyksi prätkäillessäni, se varmaan ollut aikanaan suurin motiivi koko harrastuksen aloittamiseen. Ja lopuksi vielä mainittakoon sukupuoleni: feminine

10

2410

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • päässä

      menettelee nainen kuin nainen.

    • Auto, ...

      Erittäin mielenkiintoinen näkökulma moottoripyöräilyyn. Mutta sanan 'perversio' käyttäminen on turhaa. En usko että olet maailman ainoa ihminen salaisuutesi kanssa.

    • Nimetön

      Eräs naispuolinen kaverini lämpenee jo siinä vaiheessa kun vedän ajohanskat käteen, en tiedä mitä sen ajattelee kun hanskoja laittaessa sormia joutuu liikuttamaan jotta saa hanskat istumaan kunnolla:) mutta aina se silloin hymyilee, ja onhan tuo tunnustanut että ajopuku vetoaa..

      • vain

        niin naurettava pelle että sen takia hymyilee.


      • Nimetön
        vain kirjoitti:

        niin naurettava pelle että sen takia hymyilee.

        No totta se on varmasti sekin, turha sitä on kieltää:)


    • Unelmoitsija

      Voi piru joo, nainen yhdistettynä hyvin istuvaan nahkapukuun ja ajopelinä komee kyykky, niin jo saa viisarin värähtämään... ;)

    • todella on!

      Tottahan tuo on, samanlaisia ajatuksia on mullakin ollut muutaman vuoden...(lähinnä viittaan ekaan kappaleeseesi). Siinä vaan on kaikki niin hienoa, tummat ajopuvut ja entäs niiden pyörien äänet... ja tietty kuskit. En tiedä, voiko tätä sanoa perversioksi, ne on vaan niin vau!! Mieheni ei voi ymmärtää, miksi olen yhtäkkiä kiinnostunut moottoripyöristä ja -pyöräilystä, eipä hän osaa niitä katsoakaan tietysti naisen silmin;) Itse en ole vielä päässyt pyörän kyytiin, toiveena olisi päästä vielä joskus. Itse en kyllä uskaltaisi ajaa.

    • Charity1

      Pyörää en kyl omista, enkä haluakaan!
      Mutta motoristit todella kääntää mun pään ;)
      Itse oon ollu se neiti siellä pyörän kyydissä vaan... Ryppy tuli rakkauteen, ja niin jäin tänä kesänä ilman kyytiä =(

      • töpöhäntä...

        Nimi:________________________

        Osoite:______________________

        Puhelin:_____________________

        ;-)


      • Charity1
        töpöhäntä... kirjoitti:

        Nimi:________________________

        Osoite:______________________

        Puhelin:_____________________

        ;-)

        Email osoitteen voisin antaa tässä tapauksessa, näin aluksi =)
        [email protected]

        Pistäppä postia tulemaan...


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Räppäri kuoli vankilassa

      Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "
      Maailman menoa
      90
      4219
    2. Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä

      Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella
      Ikävä
      29
      3203
    3. No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen

      Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol
      Ikävä
      45
      2340
    4. Missä näitte viimeksi?

      Missä näit kaivattua viimeksi ja oliko sähköä ilmassa?
      Ikävä
      35
      1358
    5. Puukotus yöllä

      Oli kaveri hermostunut ja antanut puukosta.
      Sotkamo
      10
      939
    6. 134
      931
    7. rakas J siellä jossain

      Niin ikävä sua. -P. Nainen
      Ikävä
      6
      894
    8. Masan touhut etenee

      Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa
      Äänekoski
      12
      832
    9. Naisten ja miesten tasoeroista

      Oletteko huomanneet, että naisissa ylemmän tason naiset ovat sinkkuja, ja miehissä alemman tason incelit? Toimivat paris
      Ikävä
      124
      776
    10. You've been running and

      so has your mind, I'm thinking of you all the time... 💘
      Ikävä
      11
      770
    Aihe