hd on mopojen korolla. Yhtä yksilöllinen ja rohkea valinta. Ja se oranssiraitatakki on sen korollakansan tuulipuku.
hoodee on mopojen corolla
realisti--
91528
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
muitten hermoon millä kaksipyöräisellä ajan.
käy hermoon corollakin ja kun corollaa haukkuu poistaa sheriffi sellaiset kirjoitukset kuten harrikan moittimisenkin. Eli paljon on samaa.
saisit ne hermosi kuntoon.
kun vaan pysytte pois jaloista noitten romujenne kanssa.
Kyllä nyt nuorten(?) miesten mieliä kalvaa, jos jollain on harrikka. Anna olla corolla, eivät ne pyörät sinua silti pure, ainakaan kaiketi. Ajele rauhassa millä ajat, muutkin tekevät niin.
Todella lapsellisia kirjoituksia täällä muutenkin.
Kai ne kunnostuu, kun saa täällä nimettömänä haukkua Tojotia ja Harrikoita. Tosin sheriffin poistaessa kaikkein älyvapaimpia hengentuotoksia, alkaa taas hirmuinen itku ja valitus tästä epäoikeudenmukaisesta sananvapauden rajoittamisesta tämän Suuren Ajattelijan kohdalla. Tässä kaverissa sitä työsarkaa riittäisi jollekin psykoanalyytikolle! No, perisuomalaista pikkusieluisuutta; Kannetaan suurta huolta ja murhetta TOISTEN omistamista ajopeleistä. Itkeäkö pitäisi, vai nauraa?
Koirat haukkuu, karavaani kulkee.
minnehän se karavaani on menossa ....
Osta persoonallisuus.
osta hd.
Ota tauointi.
Pukeudu tom of finlandiksi.
Ole cool.