Galleriasivut..

Olen tässä huvikseni selaillut toisten galleriasivuja ja silmiini pisti se että hirveän moni mies on kuvissa ilman paitaa, miksikähän?
Minusta se on vaan naurettavan näköistä..
11725
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

pääsee katteleen,en ole koskaan älynnyt sitä`?

Äänestä
  • ensin jonkun profiiliin ja siellä vasemmalla ylälaidassa lukee Galleria, sieltä näkee kaikki viimeksi kirjautuneet joilla on kuva galleriassa..

    Äänestä

  • Vieno.. kirjoitti:

    ensin jonkun profiiliin ja siellä vasemmalla ylälaidassa lukee Galleria, sieltä näkee kaikki viimeksi kirjautuneet joilla on kuva galleriassa..

    tiesin,luulin, että sinne on jokin toinenkin konsti. On vähän alkeellinen!
    ;D

    Äänestä

entä kun on jotkut uikkarit vain jalassa :))

Äänestä
  • näkee usein. Näin aamulla semmosen kuvan jossa mies oli hiihtämässä, oli vaan uikkarit päällä ja monot jalassa:-)

    Äänestä

  • Vieno.. kirjoitti:

    näkee usein. Näin aamulla semmosen kuvan jossa mies oli hiihtämässä, oli vaan uikkarit päällä ja monot jalassa:-)

    huumorin piikkiin :))

    Äänestä

  • Pirre* kirjoitti:

    huumorin piikkiin :))

    taitaa..:-) mutta jos me naisetki laitettas semmonen kuva galleriaan että oisi yläpää paljaana niin ei ne taitasi julkasta..:-)

    Äänestä

  • Vieno.. kirjoitti:

    taitaa..:-) mutta jos me naisetki laitettas semmonen kuva galleriaan että oisi yläpää paljaana niin ei ne taitasi julkasta..:-)

    .... kyllä äijät pyörtys...

    Äänestä

laitan !!!

Ei nimittäin imartele, eikä armahda yhtään, mutta ei myös valehtele !!

Haluaisin nähdä nimittäin nähdä ne muutamat rehelliset suomalaiset miehet, jotka tavoittelisivat aitoa , rehellistä naista. Blääh.

Äänestä

erään miehen aivan ilman rihman kiertämää jonkun ihme verkkokatiskan sisällä.
Ei kyllä naisista mokomaa julkaistaisi.
Tosin, tuskin kukaan nainen sellaista kuvaa itsestään lähettäisikään.
Aina vähemmän tulee mieleen omaa kuvaansa Galleriaan pistää.
Muutenkin monia siellä olevia kuvia on manipuloitu.
Ja toisaalta, kuka tietää kenen kuvilla siellä esiinnytään. Ja kuinka monta vuotta, ja kiloa sitten otetuilla kuvilla?

Äänestä
  • heijastumia ne kuvat. Kun ei ole Avatar mahdollisuutta. Oma valinta haluaako korostaa 'kurjuuden' vai 'optimismin' maksimointia esittelyssä.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Vieno.. kirjoitti:

Olen tässä huvikseni selaillut toisten galleriasivuja ja silmiini pisti se että hirveän moni mies on kuvissa ilman paitaa, miksikähän?
Minusta se on vaan naurettavan näköistä..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu