rakas karvainen

en pysty elämään päivääkään ajattelematta sinua. Olit elämäni rakkaus, sait ilon silmiini, jotka syttyivät palamaan sinun vieressäsi. Olit se entisen elämän rakkaus, jota kaipasin. Olet se nykyinen mieheni, tiedät sen. vielä joskus? koskaan en anna ajatuksen hautaantua meistä. en koskaan, ethän sinäkään?

tiedät kyllä kuka-rakkaasi-
61038
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

vaikka karvotus on kyllä tällä kertaa tässä elämässä pikkasen puutteellinen, mutta jos tarkkaan katsoo, niin kyllä niitä rinnassa ainakin kolme on. Voi olla neljäkin, en oo aivan varma. Ajatus ei kyllä hautaudu - se on kyllä varma. Enhän mä muuta ajattelekkaan. Herkeämättä mielessä. Nään susta uniakin, vaikka en kyllä unbia muista. Mutta heti kun aamulla herään niin huomaan, että kyllä mä susta unta näin.

Äänestä

rakkaita terveisiä sinulle vaalea kaunotar.
olet täydellinen ;)

Äänestä

Mulle, kun oli mulle eiks niin! En unohda sinua ikinä koska oot mun. T:****. Niin ja vielä Sut ja vain sut haluan omakseni.......

Äänestä

ässältä etelä-suomeen?

Äänestä
  • tunnen ja tiedän että tää viesti tavoittaa sut,helsinkiin,tässä elämässä karvainen bearini. rakastan sua. tuu ja ota mut takas sun elämään. mä haluun jakaa loppuelämäni sun kanssa. vastasinhan sulle kyllä. jokainen päivä ajattelen sua, meitä. tiedät sen, kunpa uskoisit minuun vielä. pyydä mua botskille kanssasi synttäreilläni, rakas? anna meille tilaisuus olla yhdessä ja rakastaa-loppuelämä-tässäkin elämässä.rakastan, sua.

    Äänestä

  • alkuperäinen_kirjoittaja kirjoitti:

    tunnen ja tiedän että tää viesti tavoittaa sut,helsinkiin,tässä elämässä karvainen bearini. rakastan sua. tuu ja ota mut takas sun elämään. mä haluun jakaa loppuelämäni sun kanssa. vastasinhan sulle kyllä. jokainen päivä ajattelen sua, meitä. tiedät sen, kunpa uskoisit minuun vielä. pyydä mua botskille kanssasi synttäreilläni, rakas? anna meille tilaisuus olla yhdessä ja rakastaa-loppuelämä-tässäkin elämässä.rakastan, sua.

    mihin olet vastannut kyllä?
    en muuten tiedä syntymäpäivääsi.
    ei tainut nyt natsata,sori.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tuleva mieheni kirjoitti:

en pysty elämään päivääkään ajattelematta sinua. Olit elämäni rakkaus, sait ilon silmiini, jotka syttyivät palamaan sinun vieressäsi. Olit se entisen elämän rakkaus, jota kaipasin. Olet se nykyinen mieheni, tiedät sen. vielä joskus? koskaan en anna ajatuksen hautaantua meistä. en koskaan, ethän sinäkään?

tiedät kyllä kuka-rakkaasi-

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu