Myytäviin tietsikoihin

laittaa sellaisen varoitustarran jo maahantuojalla että: "WARNING! This computer has been fucked up by Micro$oft Windows XP"
4225
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Lupaan laittaa tuollaisen jos joskus perustan tietskarikaupan.
Eli luultavasti en koskaan.

Äänestä

"WARNING! This computer has been fucked up by Micro$oft Windows XP" and Intel

Äänestä
  • ...sellainen "Intel inside" varoitustarra.

    Äänestä

  • stuff kirjoitti:

    ...sellainen "Intel inside" varoitustarra.

    Windowsista pitäs myös varoittaa jotenkin;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vois kirjoitti:

laittaa sellaisen varoitustarran jo maahantuojalla että: "WARNING! This computer has been fucked up by Micro$oft Windows XP"

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu