Mitä ootte mieltä tästä parista? Onnistuuko, että maailman sympaattisin ja itseppäisin pari saisi rakkauden.. meillä se onnistuu!! =)
Oinas + Kauris?
-jenni-
5528
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Ei kestänyt oinaan ja kauriin rakkaus kuin pari vuotta. Loput kolme vuotta riitelyä ja tappelua.Sitten ero. Nyt oinas ja kalat parisuhde. Kestänyt kaksi vuotta.
Hyvin onnistuu. Viisi vuotta yhteiseloa takana ja tulevaisuus näyttää hyvältä... Aina on riidoista sopuun päästy, kunhan molemmat osaavat joskus antaa toiselle periksi tai ainakin vähän lieventää jyrkkiä mielipiteitään.
Kyllä onnistuu. Seittemän vuotta takana. Oinas antaa kauriille sen huomion minkä kauris tarvii. Valtataistelua on aika paljon, mut vuorotellen annetaan periksi. Syvällä rakkaudella on kaikista päästy yli.
wau....mikä pari oinas ja kauris! todella hyvä yhdistelmä on oinas ja kauris!! mut tässä suhteessa ei vältytä erimielisyyksistä! mutta jos jaksaa uskoa ja toivoo ja yittää ni kyllä se siitä!
kaurisnainen ei kestä pitemmän päälle oinaan houhotusta. aluksi voi viehättää. joku esim härkä voi olla tosi hyvä.