Olen ostanut 50-luvun pikkukaksion ja nyt remontoin sitä. Olisiko jolla kulla suositella hyvää sisustussuunnittelijaa. Taksoistakin olisi kiva tietää.
mistä Sisustussuunnittelija
3
681
Vastaukset
- Nimetön
sisustussuunnittelijaa pääkaupunkiseudulla. Jos voit kirjoitta osoitteeseen hantverkare@suomi24.fi :-).
- Ville Sisustaja
Hei,
voin suositella itseäni. Laita kuvat tänne näytille niin aletaan ideoimaan. Ehkä muutkin haluaa auttaa..?
t:Ville - nmj
Meillä juuri remontoidaan -68 vuoden 4h k asuntoa ja sisustussuunnittelija hankittiin tuttavan suosituksen perusteella hänen urakoitsijan kautta (Rakennusliike H.Kanto).
Suunnittelu maksaa noin 40 € alv/tunti ja meillä pintamateriaalien (kaakelit,lattiat, maalien väri ja valaistus) suunnitteluun menee noin 20-25 tuntia (sis. 2-3 henkilökohtaista tapaamista).
Nyt on ensimmäinen tapaaminen hoidettu ja ensiviikolla saadaan Suunnittelijan suunnitelmat näytille. Vaikuttaa ainakin nyt tosi hyvältä tyypiltä ja on meidän tyylinen maku hänellä itsellään, vaikka ammattilainen nyt osa tehdä tyyliä kuin tyyliä asiakkaan toivomuksen mukaan.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ukrainan ulkoministeri: Moskova aistii tappion Ukrainassa
Dmytro Kuleban mukaan Venäjä yrittää puheillaan pelotella länsimaita. Ukrainan ulkoministerin Dmytro Kuleban mukaan Venäjän esittämät varoitukset kol2614283Stefu haikailee
Julkaisi stooreissa kuvan vickestä. Sitten Martinasta treenaamassa Hangossa ulkona. Hmm.2653487Harmi mies ettet arvostanut
Minua tarpeeksi. Myöhemmin kaikki olisi palkittu ja olisin antanut sinulle aitoa rakkautta. Tämä sattuu mutta yritän ajatella, että ehkä se rakkaus ku1541817Oi! Legandaarinen Vesa-Matti "Vesku" Loiri, 77, poseeraa kahdessa eri kuvassa - Some riemastui!
Vesa-Matti "Vesku" Loiri on kyllä legenda jo eläessään. Hienoa nähdä, että virtaa piisaa. Voimia, iloa ja eloa, Vesku! https://www.suomi24.fi/viihde251707Lavrov väläyttelee WW3:sta
Venäjän ulkoministeri Sergei Lavrov varoittaa, että kolmannen maailmansodan uhka on todellinen. Lavrov sanoi venäläiselle uutistoimisto Interfaxille,2981443Ketä Sofia fanit veikkaatte seuraavaksi lompakoksi?
Kenestä Sofia höynäyttää itselleen seuraavan lompakon?133950Voiko hyvää omatuntoa ostaa?
Olen tässä nyt muutaman päivän paininut erään rahaan liittyvän pulman kanssa. Kerron ensin vähän taustaa ... Eli erosin 15 vuoden parisuhteesta 9 vuo235863en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va115852Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe18849