tavattiin, toivoin että muisto siitä olis ollut toisenlainen.
Ja kaikki tyhmät viestit.
Hävettää.
Minä olen muistanut sinut hyvin,
niin paljon paremmin kuin ketään muuta,
minä olen muistanut sinut kipuna kiivaana
suruna sielussain, valona yössä vain.
Yx typerys
Se viimeinen
7
2636
Vastaukset
- Bon-es
viestiä voi monella tavalla, eräs on käyttänyt minusta julkisesti nimitystä "jalaton". Poliisin ja lääkäreiden käyttämä yhteisnimitys mm. mielisairaille. Toivottavasti kyseisellä herralla on pätevä selitys käytökselleen, itse en ole kuullut.
ES- Bon-es
välttämiseksi en halua kyseistä henkilöä nähdä muualla kuin oikeudessa vastaamassa mm. syytteeseen törkeä kunnianloukkaus, kyseisellä henkilöllä kun OLI useita mahdollisuuksia selittää ja selvittää henkilökohtaisesti syyt loukkaamiselleen.
ES - kerta kun
Bon-es kirjoitti:
välttämiseksi en halua kyseistä henkilöä nähdä muualla kuin oikeudessa vastaamassa mm. syytteeseen törkeä kunnianloukkaus, kyseisellä henkilöllä kun OLI useita mahdollisuuksia selittää ja selvittää henkilökohtaisesti syyt loukkaamiselleen.
ESettä sulle on noin käynyt :(
Toisen loukkaamisesta ei ollut kyse.
Vain omista tunteista.
- toivon juuri sitä
Se viimeinen kerta, kun tavattiin oli aivan kammottava. Kaikki viestit mitä sain - nekin oli joltakulta toiselta ihmiseltä, sellaiselta joka ei välitä. Viimeisin on vieläkin kylmempi.
Miksi kaikki meni miten meni ? Sitä kysyn yhä uudestaan. Kyllä mä tiedän mitä mä itse tein - mun oli pakko. Pakko saada sut tai saada sut karkoitettua. Toi viimeinen onnistui hyvin.
Muistan kaiken liiankin hyvin " Minä olen muistanut sinut hyvin,
niin paljon paremmin kuin ketään muuta,
minä olen muistanut sinut kipuna kiivaana
suruna sielussain, valona yössä vain "- kerta kun
sopis kyllä hyvin, mutta mä olen nainen ja mun viestit kyseiselle miehelle ei jättäneet mitään arvailujen varaan, kylmiä ne ei olleet,
ainakaan lähtiessään... - toivon juuri sitä
kerta kun kirjoitti:
sopis kyllä hyvin, mutta mä olen nainen ja mun viestit kyseiselle miehelle ei jättäneet mitään arvailujen varaan, kylmiä ne ei olleet,
ainakaan lähtiessään...myös
- minä...
olin.. valmiina sun otettavaksi..ujostelin ehkä hiukan ja höpötin hölmöjä.. mut se vaan johtu siitä ku mua jännitti niin paljon.. jäin tosiaan miettimään mitä ihmettä sillon tapahtu.. ei sillä ole väliä jos vielä välität.. minä haluan edelleen vaan ja vaan sinut.. kai sen jo oot huomannu söpis..;)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ukrainan ulkoministeri: Moskova aistii tappion Ukrainassa
Dmytro Kuleban mukaan Venäjä yrittää puheillaan pelotella länsimaita. Ukrainan ulkoministerin Dmytro Kuleban mukaan Venäjän esittämät varoitukset kol2614225Stefu haikailee
Julkaisi stooreissa kuvan vickestä. Sitten Martinasta treenaamassa Hangossa ulkona. Hmm.2653455Harmi mies ettet arvostanut
Minua tarpeeksi. Myöhemmin kaikki olisi palkittu ja olisin antanut sinulle aitoa rakkautta. Tämä sattuu mutta yritän ajatella, että ehkä se rakkaus ku1541803Oi! Legandaarinen Vesa-Matti "Vesku" Loiri, 77, poseeraa kahdessa eri kuvassa - Some riemastui!
Vesa-Matti "Vesku" Loiri on kyllä legenda jo eläessään. Hienoa nähdä, että virtaa piisaa. Voimia, iloa ja eloa, Vesku! https://www.suomi24.fi/viihde251673Lavrov väläyttelee WW3:sta
Venäjän ulkoministeri Sergei Lavrov varoittaa, että kolmannen maailmansodan uhka on todellinen. Lavrov sanoi venäläiselle uutistoimisto Interfaxille,2981433Ketä Sofia fanit veikkaatte seuraavaksi lompakoksi?
Kenestä Sofia höynäyttää itselleen seuraavan lompakon?132933Voiko hyvää omatuntoa ostaa?
Olen tässä nyt muutaman päivän paininut erään rahaan liittyvän pulman kanssa. Kerron ensin vähän taustaa ... Eli erosin 15 vuoden parisuhteesta 9 vuo235861en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va115842Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe18809