Pokerstars?

<----

Onko ps hyvä pelipaikka?
Löytyykö freerolleja?
Pankkitili taitaa löytyä suomesta.

3

321

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mikko tm

      http://www.internetpokeri.net

      hyvä paikka on ja freerollejakin löytyy. Itse liityin pari viikkoa sitten tuota kautta kun sai vielä ylimääräisen osallistumisoikeuden kuukausittaiseen Wsop 2500$ freeroll-turnaukseen ja 100% talletusbonuksen 50$ asti. Mun mielestä täällä on yllättävänkin paljon helppoja vastustajia ja hemmetisti pelaajia aina paikalla.
      Kiva paikka pelata

    • tietoa pokerstarsista

      En ainakaan itse suosittele.

      Pelaajia kyllä riittää ja turnauksia. Freerolleista en osaa sanoa.

      Pokeriohjelma on hieman "kankeahko" koska siinä ei ole mitään pottikorotuksia tms. mutta saa ainakin useamman pöydän vierekkäin laitettua (joustavasti voi pienentää).

      Pelaajat laittaisin kahteen ryhmään eli on niitä jotka pelaa surkeasti ja niitä jotka pelaa hyvin. Ei ehkä kokonaisuutena pelaajat ole sieltä huonoimmasta päästä.

      Talletusbonukset ovat mielestäni aika huonot pokerstarsilla. Jokin nihkeä 50$/500fpp ja sen pelaamiseenkin joutuu aika paljon pelaamaan sittareita/käteispelejä jotta sen saa eli huono bonus ja turhan vaikea saatavaksi varsinkin aloittelijoille (jos liittyy pokerstarsin kautta niin ehkä paras tapa pelata bonus on sittarit 5-10$).

      Bad beattien määrässä pokerstars voittaa ainakin ylivoimaisesti muut saitit missä olen pelannut. Lieneekö sitten sattumaa vai onko vain ollut ns. huonoa tuuria, mutta koko ajan tuntuu tulevan river tappioita. Silti luulen että tämäkin tilanne aikaa myöten tasoittuu. Joka tapauksessa tämäkin on syy miksi en suosittele.

    • jepulis jee

      Suurin pokerisaitti, parhaat turnaukset, hyvä asiakaspalvelu, "hulluja" jenkkejä, siinäpä jotain.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eroa Orpo! Orpo eroa!

      Suomen kansa vaatii viimein ottamaan meidät huomioon, eikä vain ulkomaalaisia pääomasijoittajia. Koska täällä Suomessa
      Maailman menoa
      53
      2512
    2. Odottavan aika on pitkä, Lindtmanin hallitusta tule jo!

      Eilisen perusteella nykyinen hallitus epäonnistui kaikissa vaalilupauksissaan, joten olemme ansainneet uudet eduskuntava
      Maailman menoa
      62
      1666
    3. SDP esti Suomen luisumisen kohti 1984 Orwell -yhteiskuntaa

      Äärioikeistohallitus olisi halunnut Stasin tapaan mikrofonit jokaisen kansalaisen kotiin, mutta SDP esti tuon siirtymän
      Maailman menoa
      4
      1613
    4. Wille Rydman (ps) osoitti olevansa kommunisti

      Hän toistaa Neuvostoliiton virhettä. Haluaa pitää palveula yllä maksoi mitä maksoi, vaikkei ole maksavia asiakkaita. --
      Maailman menoa
      8
      1496
    5. Naiset ei halua kilttejä miehiä

      Näin se vaan on..jos olet ilman tatskoja, et rähjää, sinulla ei ole rikosrekisteriä, olet liian kiltti, et sano pahasti,
      Ikävä
      261
      1493
    6. Seiska: Helmi Loukasmäki paljastaa - Näin Danny ja Helmi tapasivat

      Helmi Loukasmäki, 25, ja Ilkka Danny Lipsanen, 83, ovat seurattuja julkkiksia. Mutta tiesitkö, miten he tapasivat? Lue
      Viihde ja kulttuuri
      25
      1181
    7. Kiinteistökauppoja

      Onko totta ettö haapaveden kaupunki on ostanut vanhan kesoilin kiinteistön? Kuulemma siihen muuttaa autokorjaamo vanhan
      Haapavesi
      41
      1000
    8. RAAMATULLINEN KASTE ON SAPATTI-LAUANTAI, EI SUNNUNTAI

      Aihe, josta ehkä on eniten kiistaa kristillisten seurakuntien piirissä, on kysymys oikeasta raamatullisesta pyhäpäivästä
      Kaste
      404
      992
    9. Ainoastaan 10 aloitusta ekasivulla yhdeltä henkilöltä

      Kovasti on vaivaa, ei oo muuta tekemistä tällä henkilöllä päivisin ja öisin... Taas märehtimistä ja samaa jankutusta.
      Joensuu
      24
      991
    10. Menettämisestä

      Ajatteletko, että olet menettänyt mahdollisuutesi häneen? Osaatko sanoa miksi niin tapahtui?
      Ikävä
      77
      926
    Aihe