Luinpa tuolta Wikistä, että Milana on varsinaiselta ammatiltaan optikko. Tietääkö kukaan harjoittaako hän ammattiaan jossakinpäin Suomea vai kierteleekö laulajana tanssilavoja? Vai tekeekö peräti molempia. Onko hän enää edes Suomessa.
Äitinsä Laila oli yksi Suomen valovoimaisimmista tähdistä aikanaan eikä tyttäreltäkään muistaakseni musikaalisuutta puutu.
Lailastahan aika jätti v. 2000, mutta mitä kuuluu Milanan isälle? Onko hänkään enää Suomessa?
Milana Misic
muistojen aikaa
4
1221
Vastaukset
- Googlella se selviää
että Milanalla on yhtä vähän keikkaa kuin ennenkin eli varmaan elättää itsensä optikkona
http://www.milanamisic.com/- känkkäränkkä
täällä ilmeisesti saisi mielestäsi vain haukkua ja ilkeillä eikä esittää mitään asiallista asiaa. On sinunkin elämäsi tosi ankeaa. Koeta nyt kumminkin pärjäillä sinäkin.
- löytyy...
...jotain Milanasta.
http://www.milanamisic.com/ - Lunettes
Taisi toimia Helsingissä silmäasemalla optikkona.
Katso silmäaseman sivuilta liikkeiden esittelyt helsingistä,pitäisi löytyä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1076842
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h915105Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1113349Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p333232Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska282391Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191746Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?961391Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3391332Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311246- 481014