Mutta ei Sulla huolta joku hoitee kauniin naisesi.
Eunukki se tulee etanolillakin siis alkoholilla ja mömmöt tekee lisäksi myös ummetuksen jolloin sperma ja paskakin jää sissään.
Ja ne on pysyviä eikä Viakra auta kuin 2 v sitten ei ole kuin lerppa nahan pala ja muistot.
Raitis alkoholisti Jumalan armosta
kannabis pinentää
4
318
Vastaukset
- marihuana AK 47
seksi on yliarvostettu nautinto, ainoiden touhua. ite oon nainut pari kertaa pilvessä, ja seiso kun sudella, en meinnau saada mälliä lentämään en sitten millään.
uskovaisilla on paljon lapsia
mutta älä huoli tässä rakkauslaulu, everytime we touch...
http://www.youtube.com/watch?v=quqJimeNkXw&mode=related&search= - pienempi mies..
sitä suuremmat munat...
- peruskoulussa
ne kääpiöt hoki tommosta, kateellisia tai jotain.
t. kaksimetrinen äijä
- Raakkuna
Voi VITTU! Sun kanssas raitis alkohiolisti. Ei ihme jos kalus on lerppa, ja naises vei joku muu.
Mä olen jo kauan aikaa sitten jättänyt alkoholin kokonaan, ja poltan ainoastaan Marihuanaa, ja mun miehisyyteni on sitä luokkaa että se kaataa jo läsnäolollaan, vaikka 30 vuotta olen sauhutellut, ja tuona aikana siittänyt kolme huippu lasta maailmaan. Penis todella pitää marihuanan antamista säväreistä, ja ämmäkin haluaa olla paukuissa kun rakastellaan. Sun lausunto oli yhtä kehno kuin miehisyytesi, ja sen syynä on aikaisempi alkoholismisi. Siirry vaan Marihuanaan, niin nautit elämästäsi enemmän kuin koskaan ennen sittenkään. Oli sitten naista tai ei, sen mä lupaan. Salut
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1811508
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall1951136Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä431101Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad38765- 14700
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30691Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21680- 37673
Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .19621Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46617