tyhmästä päästä kärsii

juokse...maahan....ryömi mitä järkee kuka tyhmä nyt sinne menee muutakun äidin pikku velli housut ketkä ei uskalla panna hanttiin. viisas vähemällä pääsee tyhmät päästä kärsii.
3679
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Näkee, että oot joku surkimus sivari, totaali tai muuten vaan mammanpoika. Inttiä et oo ainakaan käyny. Eikö äiti päästäny?

Äänestä

Jos et koskaan opi noudattamaan käskyjä oot aika kusessa tällä planeetalla

Äänestä
  • jos et opi noudattaa käskyjä hehehe.....
    minä niitä käskyjä sanelen hehehe

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


koko ruumis kirjoitti:

juokse...maahan....ryömi mitä järkee kuka tyhmä nyt sinne menee muutakun äidin pikku velli housut ketkä ei uskalla panna hanttiin. viisas vähemällä pääsee tyhmät päästä kärsii.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu