olenmme siellä missä se lepakko pitää voittaa me tarvitaan apua koska ei päästä sieltä mihinkään ja mitä sen jälkeen tulee kirjoittakaa tietopakkaus.
apua winx peliin
3
330
Vastaukset
- Winxhullu
... Missä Bloom on Sprks planeetalla. No se hirviö (Lepakko) voitetaan näin:
Kun menet sinne, missä lepakko nukkuu, huomaat jääkokkareita. Potkaise niitää sitä päin. ( täytyy saada 3 osumaa hirviöön)
sitten sen jälkeen menet alas, ja tapaat vartian. Pyöritä pään muotoisia patsaita niin, että kristalli sen päällä hohtaa. Ja niin teet sillan.
Pian tapaat taas vartian, joka aukaisee sinulle oven, kun tiedat nämä:
1. tuli
2. Kuu ja tähdet
3. Kynttilä
4. Aurinko
Huom. Keskellä on joku Kristalli, ja ympärillä paljon ovia. Kun esim. tulee ensimmäinen kysymys,(Jonka vastaus on tuli) niin katso ovien merkkejä. tulen merkki ovessa on se joku kippo, ja sen päällä muutama liekki.
Oliko apua????- tecnastellahullut
olihan siitä mutta voisitko vielä kertoa loput winx pelistä kun olet pääsyt siitä läpi.
- tecnastellahullut
olihan siitä mutta voisitko vielä kertoa loput winx pelistä kun olet pääsyt siitä läpi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ukrainan ulkoministeri: Moskova aistii tappion Ukrainassa
Dmytro Kuleban mukaan Venäjä yrittää puheillaan pelotella länsimaita. Ukrainan ulkoministerin Dmytro Kuleban mukaan Venäjän esittämät varoitukset kol2624341Stefu haikailee
Julkaisi stooreissa kuvan vickestä. Sitten Martinasta treenaamassa Hangossa ulkona. Hmm.2653538Harmi mies ettet arvostanut
Minua tarpeeksi. Myöhemmin kaikki olisi palkittu ja olisin antanut sinulle aitoa rakkautta. Tämä sattuu mutta yritän ajatella, että ehkä se rakkaus ku1591861Oi! Legandaarinen Vesa-Matti "Vesku" Loiri, 77, poseeraa kahdessa eri kuvassa - Some riemastui!
Vesa-Matti "Vesku" Loiri on kyllä legenda jo eläessään. Hienoa nähdä, että virtaa piisaa. Voimia, iloa ja eloa, Vesku! https://www.suomi24.fi/viihde251734Lavrov väläyttelee WW3:sta
Venäjän ulkoministeri Sergei Lavrov varoittaa, että kolmannen maailmansodan uhka on todellinen. Lavrov sanoi venäläiselle uutistoimisto Interfaxille,2991457Ketä Sofia fanit veikkaatte seuraavaksi lompakoksi?
Kenestä Sofia höynäyttää itselleen seuraavan lompakon?133989Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe18896Voiko hyvää omatuntoa ostaa?
Olen tässä nyt muutaman päivän paininut erään rahaan liittyvän pulman kanssa. Kerron ensin vähän taustaa ... Eli erosin 15 vuoden parisuhteesta 9 vuo235869en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va115862