nöyryys/nöyryyttäminen!!

kari-tapio fani;=;=

hei sanoisin,olen monasti pyytänyt nimmaria,hän juoksee takahuoneeseen ja hei en ole niin kaamean näköinen että tarvitsisi peljästyä!!kari-tapiolla on aina aikaa vaihtaa muutama sana ja antaa nimmari!!niinkuin monella,suomi on niin pieni maa Jarin kaltaiselle persoonalle eiköhän olisi parempi ja menisi takaisin ruotsiin?!vai eikö kantti riitä!?nöyrää hänestä ei saa tekemälläkään,sen todistaa hänen lukuisat asuntonsa mammonan kerääminen.

2

781

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tttttttttt

      Kyllä Jarin nimmarin antaa, kyllähän sen ymmärtää että jos kaksi tuntia esiintyy niin kyllä sitä haluaa mennä pois, olen saanut nimikirjoituksen silloin kun Jarilla on laulujen välillä hetki aikaa ja vaikka laulaisikin niin kyllä sen onnistuu

      • anskuliini :)

        se on jarin asia antaako nimmareita ei sen pakko ole jakaa nimmareita eikä jäädä fanie ympäröimäksi ei jarin tartte kaikkia mielyttää .jari esiintyy lavalla niin eikö se riitä!


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitkä asiat

      tekevät vaikeaksi kohdata kaivattusi?
      Ikävä
      74
      1094
    2. 69
      1024
    3. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      47
      952
    4. Miltä se tuntuu

      Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s
      Ikävä
      104
      948
    5. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      51
      895
    6. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      49
      694
    7. En mahda sille mitään

      Olet ihanin ja tykkään sinusta todella paljon.
      Ikävä
      32
      674
    8. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      34
      587
    9. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      50
      580
    10. Sinunkin pitää jättää

      Se kaivattusi rauhaan.
      Ikävä
      38
      536
    Aihe