rosvo kaupassa

Onko kellään tietoo kuka, ja mistä tavaratalosta oli tuo ääliö joka pölli työpaikaltaan kamaa ja kaupitteli niitä netissä?
62641
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

koska mikkelissä ei ole kovinkaan monta tavarataloa jossa olisi elektroniikkaa.. niin arvaillaa

Carlsonin alakerta
Prisma
Citymarket

onko porukka vaihtunut?

Äänestä
  • Ranta-carlson myös.

    Äänestä

  • nikkari kirjoitti:

    Ranta-carlson myös.

    Veikkaan carlsonia...

    On kyllä pokkaa, ei voi sanoa. tyhmää lössiä, kun ei tajua, et voi jäädä kiinni...

    Äänestä

  • -ö-ö- kirjoitti:

    Veikkaan carlsonia...

    On kyllä pokkaa, ei voi sanoa. tyhmää lössiä, kun ei tajua, et voi jäädä kiinni...

    Vahva veikkaus ois Honkkari. Ainaskin yksi ko. osaston työntekijä irtisanottu luottamuspulan vuoksi... Muutaman tonnin varastamisella joku on pilannut mahdollisuutensa kaupanalalla...

    Äänestä

pedofiilien ja raiskaajien nimet pitäis julkaista kuvien kera, mutta ei ehkä tällasta..

Äänestä

Se oli Honkkari, näin olen kuullut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jt1 kirjoitti:

Onko kellään tietoo kuka, ja mistä tavaratalosta oli tuo ääliö joka pölli työpaikaltaan kamaa ja kaupitteli niitä netissä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu