Katsekontaktissa

Ne silmät, vaikkakin eri näkökulmasta tällä kertaa nähty...ja hitto, miten voikin joku hymyillä ilkikurisesti ja poikamaisesti, vaikka iso mies jo onkin. Olisi tehnyt mieli kieltä sulle näyttää. ;)
71233
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Niinpä niin, ne poikamaiset miehet! Niiden kanssa on usein vaikea elää, mutta ne ovat niin vastustamattomia!

Äänestä
  • Totta! Olisi vaan pitänyt sitä kieltä näyttää tai edes vähän silmää vinkata, et toinen olisi tajunnut tulleensa huomatuksi, mutta kun on nää hitaat hoksottimet... ;)

    Äänestä

T...in :) Ja tänäänkin se tuntui hyvältä :)

Äänestä
  • vilaukselta näkeminen joskus lämmittää. Niin se vain on!

    Äänestä

  • miten voi kirjoitti:

    vilaukselta näkeminen joskus lämmittää. Niin se vain on!

    , lämmintä iltaa sitä sitten ihmetellessä;)

    Äänestä

  • ..sä mut näit tänään? Mä en nähnyt sua tänään..:(

    Äänestä

Grrr... ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tänäaamuna kirjoitti:

Ne silmät, vaikkakin eri näkökulmasta tällä kertaa nähty...ja hitto, miten voikin joku hymyillä ilkikurisesti ja poikamaisesti, vaikka iso mies jo onkin. Olisi tehnyt mieli kieltä sulle näyttää. ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu