OSA 3 ja kysymyksiä!

1. Osa 3 LC Callaniin on ilmestynyt: http://lilyslc.vuodatus.net

2. Miten te saatte kuvan siitä ekasta koulupäivästä sieltä linja-auton sisältä?

3. Mistä löytyis raskausvaatehack joka sopis Yöelämän kanssa yhteen? Insimenatorissa se ei enää päästä sinne missä se on, mutta kokeilu on kova. :)
1335
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kun lapsi on astumassa koulubussiin, käännä kameran kuvakulma alas ja liiku nuolinäppäimillä tai hiirellä vetämällä bussin läpi. Pian huomaat pääseväsi bussin sisälle ja sitten vain kääntelet kuvakulmaa, kunnes huomaat muksun portailla. Sitten näpsäset kuvan ja bäng, se on siinä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


fi_anna kirjoitti:

1. Osa 3 LC Callaniin on ilmestynyt: http://lilyslc.vuodatus.net

2. Miten te saatte kuvan siitä ekasta koulupäivästä sieltä linja-auton sisältä?

3. Mistä löytyis raskausvaatehack joka sopis Yöelämän kanssa yhteen? Insimenatorissa se ei enää päästä sinne missä se on, mutta kokeilu on kova. :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu