Olis ihan kiva

käväsee tos kapakissa ja nähdä sut siellä, molemmat pienes maistissa ja alkais juttu luistamaan, sanottais edes moi...

Niiiiiiiin epätoivosta, blaah...

From T to K
4839
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

eräälle naiselle kysymys! Voisit halutessasi kertoa eilisestä.....liittyy autoilemisiin.
Oli aika lähellä etten tullut luoksesi, mutta kun eeei vooooi tietää -plääh!
Kertoisitko mitä tapahtui?

Äänestä
  • Ei kyllä valitettavasti ollut sulle toi alotus :(

    Äänestä

mutta en juo viinaa.Tuu käymään mun luona, niin keksitään jotain tekemistä ;)

Äänestä
  • Eipä tainnut olla sullekaan alotukseni, mun kultaseni tietääkseni juo viinaa... Mutta jospa se on tehny juomalakon, mihin tuun? =D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


päästä kirjoitti:

käväsee tos kapakissa ja nähdä sut siellä, molemmat pienes maistissa ja alkais juttu luistamaan, sanottais edes moi...

Niiiiiiiin epätoivosta, blaah...

From T to K

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu