FFXIII symbooli ongelma

pharosissa tuli pieni ongelma symboolen kanssa. Minä pääsin neljän symboolin läpi, mutta viidennellä jouduin sellaseen mestaan jota ei näy kartalla ja siel on ihan rutosti epäkuoleita. Olenko valinnut vääriä symbooleja? pitääkö mun tappaa ne epäkuoleet?
1333
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Niitä symboleita pitää järjestyksessä painella.
Tuolla minne jouduit niin pitää tappaa ne epäkuolleet.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Warhair kirjoitti:

pharosissa tuli pieni ongelma symboolen kanssa. Minä pääsin neljän symboolin läpi, mutta viidennellä jouduin sellaseen mestaan jota ei näy kartalla ja siel on ihan rutosti epäkuoleita. Olenko valinnut vääriä symbooleja? pitääkö mun tappaa ne epäkuoleet?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu