Ajatus asuntokuplasta

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm
not sure about the former."

Albert Einstein
(1879 - 1955)
2326
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

eli suomeksi tämä:: en ehtinyt peruskoulun jälkeen opiskella lisää enklantia. nyt on muijan kanssa 270000 lainaa ja lyhenetään ihan hyvin s e 35 vuodess.a käykö kateeksi vuokralaiset?!!Å!!?!

Äänestä

viitattiin siihen että myy oman pois ja menee vapaaehtoisesti ottamaan läskin suonikasta sisäänsä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Albert Einstein kirjoitti:

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm
not sure about the former."

Albert Einstein
(1879 - 1955)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu