JAU KAIKKI BODOMIITIT! MÄÄ OON COBBAREIDEN VARMAAN SUURIN FANI TÄÄLPÄI JA MÄÄ HALUISIN ETTÄ KAIKKI TÄÄLT OLEVAT BODOM-DIGGARIT ILMOITTAIS ITSESTÄÄN. MUN MIELEST ALEXI ON KAIKKIEN AIKOJEN PARAS KITARISTI JA SILLÄ ON PARAS JA HIENOIN KITARA. MULLA ON NYT SAMANLAINEN MYÖS, OSAAN JO SOITTAA BIISIN "HATE ME!".
JAU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
3
441
Vastaukset
- Choke
Mistäs voit olla noin varma, että olet Bodomien suurin fani täällä? Ja tuollainen capsin raiskaus on säälittävää. Vähän tuntuu, että tämä menee taas sinne Alexi ihkuttamisen puoleen, eikä muilla bändin jäsenillä olekkaan väliä. Nojaa samapa se mulle on, omasta mielestäni tuollainen viesti on naurettava ja säälittävä.
- Caps off
"Vähän tuntuu, että tämä menee taas sinne Alexi ihkuttamisen puoleen, eikä muilla bändin jäsenillä olekkaan väliä."
Vaikka Alexi ehkä suurilta osin tekeekin biisit, niin ei se tee hänestä Children of Bodomia. Bändissä on neljä muutakin jäsentä, jotka ovat mestareita oman instrumenttinsa käsittelyssä. Se miten ne soittaa yhdessä=Children of Bodom. Mahtavaa musiikkia.
- BastardOfBodom
Tuo kuulostaa joltai 13- vuotiaan yliteinin laiho- ihkutukselta.. sitä paitsi laiholla on aika montakin kitaraa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.774612- 1801867
- 1241570
- 1231100
- 351026
Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan
Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️161021- 78923
- 52866
Hyvää huomenta!
Mietin miten suhtaudut minuun, jos kerron tunteista. Voinko enää sen jälkeen olla samassa paikassa kanssasi, jos koet as78852- 4818