Asuntokuplan hyvä puoli

Se on globaali! Never seen before! Olkaa turvallisin mielin. Jotain on pakko keksiä, muuten ongelmat paisuvat liian suuriksi. Pahat voimat kuriin!
3391
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Se tulee joka syksy ja kevät, muttei näy tilastoissa, joten negatiivistä tiliä tekevät vuokraloiset voivat olla turvallisin mielin.

Äänestä
  • uutisointia. Niistäkin näkee, että pinnan alla muhii.

    Äänestä

  • Seuraa vaikka kirjoitti:

    uutisointia. Niistäkin näkee, että pinnan alla muhii.

    tätä palstaa, jonka mukaan hinnat ovat laskeneet jo vuosikaudet (vaikka eivät näykään tilastoissa)?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


- se on niin iso. kirjoitti:

Se on globaali! Never seen before! Olkaa turvallisin mielin. Jotain on pakko keksiä, muuten ongelmat paisuvat liian suuriksi. Pahat voimat kuriin!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu