Minulla on kullan värinen hääpuku, mietin nyt vain että miten käy hopean väriset korut siihen, vai käykö ollenkaan? Koristeiden väriksi olen ajatellut hopea ja sininen, pitäiskö niitäkin muuttaa, vai tartteeko puvun nyt niin natsata koristeihin..? On itsellä miljoona ajatusta päässä, että mitä mieltä muut on?
Kullan värinen puku
4
549
Vastaukset
- sanoo...
että kaiken pitää natsata etikettiin. eli suunnitelmat uusiksi.
- joissa loistaa
hopea ja kulta samassa korussa.
Joten jos haluat hopea korun, niin sinuna hakisin sellaisen jossa on molemmat niin ei pääse kukaan sanomaan mitään. - Rouva O
Ei kukaan kiellä yhdistämästä hopeakoruja kullansävyiseen pukuun! Voisi ajatella, että saattavat jopa raikastaa ja keventää kokonaisilmettä. Ota pari ystävää kriitikoiksi ja kokeile pukua hopeakoruilla, kultakoruilla ja vaikka vielä helmikoruilla. Kyllä se siitä selviää.
- kysyä
sulhaselta, että mitä se ajattelee asiasta. sulhanenhan sitä morsianta eniten joutuu katselemaan siellä häissä!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1291333
- 100861
- 75683
- 50577
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa12493ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40464Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m153441Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..30407- 25381
Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;174372