Tätä tuumailen

Minäkin liityin LAATUautojen käyttäjäkuntaan,
n 4viikoa sitten tapahtuneen ostoksen johdosta.
Tyytyväinen olen ainakin vielä ollut pirssiini.
;=)
Oikkein mukavaa ja messevää kyytiä ollut..
1355
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hyvä auto, mutta itse vaihdoin merkkiä kun kokoajan oli pelko, että jotai hajoaa.. paljon oli vikoja, mutta taisivat olla lapsuuden vikoja.

Tein virheen kun menin ostamaan auton heti kun uusi malli ilmestyi.

Aika varmasti Mersun vielä ostan, mutta tällä hetkellä vähän vielä kaivelee edelliset pikku ongelmat. Pieniä ongelmia, mutta paljon!!

PS. Todella hyvän hinnan sain Mersustani. Suomessa ei ole muuta merkkiä mikä säilyttää arvonsa näin hyvin. Helppo ja nopea myydä..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


messerschmitt180 kirjoitti:

Minäkin liityin LAATUautojen käyttäjäkuntaan,
n 4viikoa sitten tapahtuneen ostoksen johdosta.
Tyytyväinen olen ainakin vielä ollut pirssiini.
;=)
Oikkein mukavaa ja messevää kyytiä ollut..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu