tänään ja jännittää niin pirusti :(
Eli viikolla 20 rakenneultrassa lääkäri ei saanut näkyviin kaikkea mitä piti katsoa ja nyt menen uusintavisiitille. Tänään viikot 22 6.
Ollut jotenkin tuon uuden ajan takia tosi pahat aavistukset ja nyt maha ihan solmussa :(
Eli viikolla 20 rakenneultrassa lääkäri ei saanut näkyviin kaikkea mitä piti katsoa ja nyt menen uusintavisiitille. Tänään viikot 22 6.
Ollut jotenkin tuon uuden ajan takia tosi pahat aavistukset ja nyt maha ihan solmussa :(
Vastaukset 4
Vanhimmat
eikä osannut kaikkea heti nähdä.
parempi mieli varmasti tulee sullekin kun saatte katottua onko kaikki varmasti kunnossa! Aikalailla mullakin tokassa ultrassa joutu tönimään masuasukkia että kaveri käänty niin että sai kaikki mitattua ja näkyviin :)
Rauhassa vaan aloittaja. Meillä vauva ei meinannut millään näyttää kaikkea ja hilkulla ehti varatun ajan puitteissa katsoa joka asian. Niiden vaan täytyy ottaa uusinta jos yhdellä kertaa ei kaikkiea näe.
Pitkästä aikaa:)
Mites ultra meni?Kaikki ok? Kuinkas olet muuten jaksellut? Täällä tällä tietoa kaikki ok.(Mäkin oon käynyt ylimääräises ultras, ja kyllähän oli tympeetä miettiä ennen ultraa, että mikähän mahtaa olla vialla...)Oon ollut tän viikon kovassa flunssassa, nyt ehkä alkaa hieman hellittää.Töissä oon kuitenkin ollut, kun ei oo ollut kuumetta.Maanantaina ois seuraava neuvola.On nää kuukaudet niin pitkiä aikoja...ois jo kiva kun ois ees marraskuu:) Nyt täytyis kyllä ehtiä vaihtaa näitä kuulumisia hieman useammin:) Yritän!!!