Harmony 34

Kävikö kukaan katsomassa paattia uivassa. Myyjän ja tehtaan sivujen perusteella mielenkiintoinen tapaus. Pistäkää kommentteja jos on todellista tietoa.
41456
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kävin pikaisesti katsastamassa. Tuntui aika muoviselta ja kolkolta minun makuuni. Työn jälki oli kyllä ihan ok. Kokonaisuudesta jäi mieleeni muovisuus alumiininen heloitus.

Äänestä
  • Ja pimee, pienet ikkunat.

    Äänestä

  • onn kirjoitti:

    Ja pimee, pienet ikkunat.

    Kaikki purjeveneet on pimeitä sisältä,
    ei ole minun juttuni.

    Äänestä

  • pimeitä kirjoitti:

    Kaikki purjeveneet on pimeitä sisältä,
    ei ole minun juttuni.

    Kokeile monirunkoja, joissa kasvihuone kannen päällä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Winha kirjoitti:

Kävikö kukaan katsomassa paattia uivassa. Myyjän ja tehtaan sivujen perusteella mielenkiintoinen tapaus. Pistäkää kommentteja jos on todellista tietoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu