Laittaisitko textaria K****(m)

Kerroinhan, että tällä viikolla duunit helpottaa ja olisi aikaa sekä mahdollisuuksia treffata. Onko sulla kiireitä, vai etkö halua...jos et, niin ilmoittele joka tapauksessa. On muuten sun vuoro tehdä aloite.
3566
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tämä saattaisi olla minulle, mutta mun mielestä se on kyllä sun vuoro... ?

tai sitten tämä ei ole minulle.

Äänestä

pikkasen kiireitä, ei oikein kerkee lukemaan näitä kuin satunnaisesti.
Kerrohan taas joku sana, että varmasti tunnistan.

Äänestä
  • Mistäspäin olet?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


S (n) kirjoitti:

Kerroinhan, että tällä viikolla duunit helpottaa ja olisi aikaa sekä mahdollisuuksia treffata. Onko sulla kiireitä, vai etkö halua...jos et, niin ilmoittele joka tapauksessa. On muuten sun vuoro tehdä aloite.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu