Moro!
Haluaisin ostaa siis B-Vectran korjausoppaan. En muuta paikkaa keksinyt ilmoitukselle, mutta kai täälläkin saa tällaisia viestejä laitella...
O: B-Vectra korjausopas
6
621
Vastaukset
- Tero
Eli tarjoa opasta osoitteeseen: [email protected]
- Ex-Vectra B
Mahtaakohan mahtua kaikki harmit yhteen oppaaseen? Epäilen että puhutaan kirjasarjasta jossa tietosanakirjasarja Spectrum jää tekstimäärässä hopealle..
- hara
Ex-Vectra B kirjoitti:
Mahtaakohan mahtua kaikki harmit yhteen oppaaseen? Epäilen että puhutaan kirjasarjasta jossa tietosanakirjasarja Spectrum jää tekstimäärässä hopealle..
Taas on joku runoseppä kirjaltanut soopaa,
alfamer myy kirjasta hinta noin 20€. - Tero
hara kirjoitti:
Taas on joku runoseppä kirjaltanut soopaa,
alfamer myy kirjasta hinta noin 20€.Aina löytyy nuita ihme veikkoja, jotka on niiiin kovin hauskoja. Sellaista autoa ei olekkaan, jota ei tarvitsisi huoltaa.
Olen Alfamerin sivuilla käynytkin, mutta ajattelin josko jollain olisi ylimääräisenä käytetty kirja pölyttymässä... Pitänee kuitenkin tilata sieltä ellei täältä ala löytymään.
-Tero - hara
Tero kirjoitti:
Aina löytyy nuita ihme veikkoja, jotka on niiiin kovin hauskoja. Sellaista autoa ei olekkaan, jota ei tarvitsisi huoltaa.
Olen Alfamerin sivuilla käynytkin, mutta ajattelin josko jollain olisi ylimääräisenä käytetty kirja pölyttymässä... Pitänee kuitenkin tilata sieltä ellei täältä ala löytymään.
-TeroKatso myös www.opelclubfinland.com sieltä rompetorilta saattaa myös löytyä.
- Anonyymi
Multa löytyy :D Vieläkös sulla vectra on?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks1943909Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t522778Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per771350Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu181266Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va101189Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 2020971- 46954
- 48901
Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt217863Väärä pää tutustumiseen
Mikä ihme on, että miehet haluavat ensimmäisenä sänkyyn? Onko nykyään niin helppo saada nainen peittojensa alle.. tai pä107686