Moro!
Haluaisin ostaa siis B-Vectran korjausoppaan. En muuta paikkaa keksinyt ilmoitukselle, mutta kai täälläkin saa tällaisia viestejä laitella...
O: B-Vectra korjausopas
6
640
Vastaukset
- Tero
Eli tarjoa opasta osoitteeseen: [email protected]
- Ex-Vectra B
Mahtaakohan mahtua kaikki harmit yhteen oppaaseen? Epäilen että puhutaan kirjasarjasta jossa tietosanakirjasarja Spectrum jää tekstimäärässä hopealle..
- hara
Ex-Vectra B kirjoitti:
Mahtaakohan mahtua kaikki harmit yhteen oppaaseen? Epäilen että puhutaan kirjasarjasta jossa tietosanakirjasarja Spectrum jää tekstimäärässä hopealle..
Taas on joku runoseppä kirjaltanut soopaa,
alfamer myy kirjasta hinta noin 20€. - Tero
hara kirjoitti:
Taas on joku runoseppä kirjaltanut soopaa,
alfamer myy kirjasta hinta noin 20€.Aina löytyy nuita ihme veikkoja, jotka on niiiin kovin hauskoja. Sellaista autoa ei olekkaan, jota ei tarvitsisi huoltaa.
Olen Alfamerin sivuilla käynytkin, mutta ajattelin josko jollain olisi ylimääräisenä käytetty kirja pölyttymässä... Pitänee kuitenkin tilata sieltä ellei täältä ala löytymään.
-Tero - hara
Tero kirjoitti:
Aina löytyy nuita ihme veikkoja, jotka on niiiin kovin hauskoja. Sellaista autoa ei olekkaan, jota ei tarvitsisi huoltaa.
Olen Alfamerin sivuilla käynytkin, mutta ajattelin josko jollain olisi ylimääräisenä käytetty kirja pölyttymässä... Pitänee kuitenkin tilata sieltä ellei täältä ala löytymään.
-TeroKatso myös www.opelclubfinland.com sieltä rompetorilta saattaa myös löytyä.
- Anonyymi
Multa löytyy :D Vieläkös sulla vectra on?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille
Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.3602838SDP pelastaa uppoavan Suomen
2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis652276Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti
Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj781959Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee
Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis661592- 1401532
- 691149
Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma
Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki1021019Raiskaukset loppumaan?
Onko kenelläkään tiedossaan tuloksellisia keinoja saada väkisinmakaaminen loppumaan tai edes vähenemään? Lainsäädännön264955Tsemii Pete ja Linda! Tässä tärkeät kellonajat Euroviisut-viikon ohjelmista tv:ssä!
Euroviisut järjestetään Wienissä Itävallassa 12.-16. toukokuuta. Tsemii Pete ja Linda kisaan! Vetäkää Suomelle voitto Li8932- 39810