Adminstrator vois poistaa koko foorumin hetkeks. Olis kiva alottaa puhtaalta pohjalta kirjottelu, kun joka toinen keskustelija on ääliö. Millon puhutaan kissoista ja koirista, että niiden oikeuksista. Tuhat kertaa kuullu, että kia on hanurista jne. (Itse en ole sitä kyllä huomannut ajaessa :D)
Adminstrator
Maxinmin
5590
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Joo, tää palsta on nykyään niin perseestä, ettei tänne enää juurikaan viitsi mitään kirjoittaa, mutta jos alkais joku innokas nettiholisti sheriffiks, niin vois taso edes vähän nousta.
Suosittelen siirtymään palstalle www.khcf.org (Kia Hyundai Club Finland). Palstalle kirjoittaminen vaatii rekisteröitymisen, joka on ilmainen. Häiriköitä ei tuolla rekisteröintipakosta johtuen ole.
Joo olishan se Kia uskovaisten/kommunistien mielestä hyvä että saatais tänne politrukki sensuroimaan kirjoituksia Kiasta, olishan se hienoo vaan kehua joo.
Näinhan se menee, tieto tuo tuskaa heh hehehe.
sekopäät pitäisi poistaa sotkemasta asiallista keskustelua.
Kyl demokraattisessakin tasavallassa ammutaa kiala viulun kaltaset hörhöt :D