Millaisia kuvia seinille?

Mistähän löytäsi jotain kivoja kuvia seinille?
Tietääkö joku netissä hyviä sivuja joilla voisi
käydä imuroimassa jotain kivoja sisutus kuvia tai
vastaavia?
Asun valoisassa yksiössä.
3551
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

http://apophis.mordor.ch/

Löytyy kivoja kuvia joka lähtöön. Ja eikun
kehysten ostoon... Hyvää sisustusfiilistä toivoen

Äänestä
  • kiidos

    Äänestä

  • mä vaa kirjoitti:

    kiidos

    Mulla on aika hemmetin loistava idea.

    Ota ihmeessä kamera joskus wc:seen ja laita se vaikka maalarinteipillä vessanpyttyyn kiinni, niin että se kuvaa ylöspäin sun reppanoitas ja anna tuulen hyväillä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sisustaja kirjoitti:

Mistähän löytäsi jotain kivoja kuvia seinille?
Tietääkö joku netissä hyviä sivuja joilla voisi
käydä imuroimassa jotain kivoja sisutus kuvia tai
vastaavia?
Asun valoisassa yksiössä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu