Pohjolan oloihin suunniteltu - tyylikäs ja turvallinen – Volvo on suomalaisten autotoivelistan ykkönen.
Volvo Cars 2007-2008:
C30 S40 V50 S60 C70 V70 XC70 S80 XC90
Tässä esittelyvideo:
http://www.youtube.com/watch?v=DghBDezp5Rk
Volvo Cars 2007-2008:
C30 S40 V50 S60 C70 V70 XC70 S80 XC90
Tässä esittelyvideo:
http://www.youtube.com/watch?v=DghBDezp5Rk
Vastaukset 6
Vanhimmat
ne pitävät Volvoista halvan hinnan takia
Neidit voivat äänestää Volvoa tuolla - aivan ikioma autopalsta:
http://www.evecars.com/
Volvo on haluituin niille, jotka eivät paremmasta tiedä.
Jostain syystä Avensismiesten autopuheet väheni kahvipöydässä, kun vaihdoin -03 mallisen V70 uuteen -07 V70 Classiciin. Kuitenkin 55t€ on aika paljon rahaa palkannauttijalle, vaikka toimihenkilöitä ollaankin. Minä en todellakaan tarvitse enkä haaveile tämän paremmasta autosta ja turha sitä autoon on kaikkia rahojaan laittaa. Volvo on Pohjolan oloihin tehty, jos tiedät mitä tarkoitan.
Vaihdoin itse -05 mallin bensa V70:n uuteen diesel-Classiciin. Voi sitä työpaikan kahvipöytäkateutta :)
Mistä se kateus oikein kumpuaa? Onko se jäämä ajalta jolloin Suomesta mentiin Ruotsiin työn perässä ja sitten kesälomareissuilla leuhkittiin Volvolla?
Missäpäin Suomea vaihoit autos uuteen, olen juuri kattelemassa tommosta 2003 v-70:stä, oliko vielä hyvässä kondiksessa=)