Apua hädässä

Olen tulossa Hnkon suuntaan viikonloppuna. Kysynkin teiltä kokeneilya saako hankosta siihen aikaan syksyä vielä naistsa. kun saoovat
minullla on hieno vene ja tulen itä satamaan. Toivoo hesan kundi
5966
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

et saa naista, vaikka niitä olisi kolme kappaletta sängyssäsi.

Äänestä
  • homo, kun olet kateellinen normaaleille miehille.

    Äänestä

Hankosta ei naisia löydy.
Hangossa niitä olen nähnyt kaksi; äiti ja tytär.

Äänestä

ainakin,kun lukee hienostunutta tekstiäsi ja varsinkin ,kun vene on hieno. Eie päillys täkään!

Äänestä

jostain ihan muualta murteensa puolesta...kukaan stadilainen ei sano "hesa" eli kyseessä on maaltamuuttaja tai maahanmuuttaja, niillehän suomalainen nainen antaa kyllä, hono soomi ja tumma kaveri niin pesää irtoaa varmasti! Ei kun hanat auki ja Hankoon...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


oottssa puleva kirjoitti:

Olen tulossa Hnkon suuntaan viikonloppuna. Kysynkin teiltä kokeneilya saako hankosta siihen aikaan syksyä vielä naistsa. kun saoovat
minullla on hieno vene ja tulen itä satamaan. Toivoo hesan kundi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu