Lukenut noita valituksia sätin toimivuudesta! Ihanko oikeasti joillakin on kuvitelma, että täällä joku voi säätää toimivuutta? (nauraa).
Se vain on niin, kun on yhteydet poikki, niin ne on.
Mutta jos jonkun elämä on siitä riippuvainen, niin soittaa hätäkeskukseen ja kertoo hätänsä.
Siitähän se selviää ja huomenna nauretaan.
Maailma ei kaadu vaikka shät on illan kiinni.
Se vain on niin, kun on yhteydet poikki, niin ne on.
Mutta jos jonkun elämä on siitä riippuvainen, niin soittaa hätäkeskukseen ja kertoo hätänsä.
Siitähän se selviää ja huomenna nauretaan.
Maailma ei kaadu vaikka shät on illan kiinni.
Vastaukset 4
Vanhimmat
tää on ihan shit-chat toimivuuden suhteen välillä :)
Systeemihän on se, kun kapasiteetti ei riitä käyttäjämäärille niin pudotetaan käyttäjiä pois heikolla toimivuudella, kapasiteetin tasolle.
Sillä juuri näinhän maailma toimiikin että ylläpitäjät ja järjestelmän suunnittelijat kädet pystyssä vain ihmettelevät voimatta asioille yhtään mitään kun esim: vesiämpäsillisellä lähdevettä lauhdutetut ydinvoimalat paukahtelevat pitkin maailmaa!!! Minkäpä sille nyt ihmispolo voi jos noin käy?
taidat olla aloittelija, mua ei toi sätti kiinnosta piirun vertaa, täältä löytyy paljon parempia sättejä mitkä toimii niinkuin pitää.
Lopetin jo tään suomi24 shitin käytön aikoja sitten, MUTTA perhana olen ottanut sähköposti osoitteen suomelta, mikä ei tunnetusti aukee kun tuurilla jos silloinkaan. Ja ei siinä mitäään oon alkanut ilmoittaa uutta osoitetta sen mukaan kun mulle tullut postii, on meinaan helvetillinen homma. Mitä tästä opimme ...ÄLÄ OTA IKINÄ SUOMEN SÄHKÖPOSTIA KÄYTTÖÖSI!!!!!!!!!
EI TULE KUIN HARMIA JA HAMMASTENKIRISTELYÄ