Kemian kirjotukset

jos on lukenu kemiasta vaan 4 kurssia (5 yhteensä), kannattaako kirjottaa sitä jpos se viimenen uupuu?

onko se viim. kurssi niiiiiiiin tärkee??? entä jos vähä kerkee selailla yksinään sitä 5.kurssia???
1228
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kirjoittaa. Kyllä neljästä kurssista saat tarvittavan määrän tehtäviä kirjoituksissa. Vitoskurssista kuitenkin saattaa tulla helppo tehtävä,jolloin annat liikaa tasoitusta muille.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kanttiiko? kirjoitti:

jos on lukenu kemiasta vaan 4 kurssia (5 yhteensä), kannattaako kirjottaa sitä jpos se viimenen uupuu?

onko se viim. kurssi niiiiiiiin tärkee??? entä jos vähä kerkee selailla yksinään sitä 5.kurssia???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu