Missä on lepakkojen viriilimpi keskustelupalsta tai chat?!kiiitooos
enemmän keskustelua
likkavaan
91229
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Täällä harvoin mikään liikkuu ja lepakkolassakaan ei jakseta pitää ajatusta hengissä. Onko niin että lepakot ovat vetäytyneet aivohorrokseen?
aina tämä jumittaa ja sivut ei aukea.
aivan siis nää jumittaa tosi pahasti ja ihmeen hiljaista on..siis oispa joku mukavampi juttelu ympäristö. Voi jospa joku tietäis ja infoais meitä;)
viitsi kirjautua, kun siellä vasta nukutaankin umpiunessa! Toisaalta ei itsellänikään ole jatkuvasti aikaa, mutta joinakin päivinä tulee oltua paljonkin netissä.
Itselläni on sellainen käsitys, että tämä sivusto jumiutuu ihan käyttäjien määrästä. Vaatii muuten serveriltä/servereiltä aikas paljon puhuria, että kykenee suoriutumaan tällaisesta datavirrasta, mikä täällä liikkuu. Jatkuvasti pitää ottaa dataa vastaan ja työntää ulos. Ja voihan aina kokeilla jotain toista selainta, jos se vaikka helpottaisi jumittamisen tuskaa.
muukaan vaihtoehto toimi. Kummallista kuitenkin että täällä ei saa edes muista paikoista keskustella. Mutta kyllähän niitä on. Googlaa vaikka!
googlasin mut ei ollu sellaisia viriilejä keskustelupalstoja...tosi vanhoja keskusteluita..yms höh
Jospa kaikki piipahtajat kirjoittaisivat jotain näille palstoille sen sijaan että valittavat ettei mitään tapahdu! Googlaa uudestaan ja anna sormien soida...
Vai miehekkäämpää palstaa kaipaat lepakoille? Koklaa vaikka sovinismipalstaa, miessakit-keskusteluryhmää tai feminismipalstaa, mm. niissä ukot uhoavat.
Viriili tarkoittaa miehinen, miehekäs, ja usein sanalla viitataan ns. "mieskuntoon". Sanaa ei käytetä naisista.