Uusi kamppaamo

toimintansa.
Nytten on vaan nimi hukassa että kuka sitä pitään ja missä???????

Olen kuullut että olisi tullut jostakin kauempaa pitämään likettä imatralle.Joku sellainen joka on ajantasalla uusissa hius muodeissa ja kokeneempi kampaaja kuitekin.

Tietääkö kukkaan??????
51296
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Imatrallekin saadaan jotain uutta.Mitä tuon kamppaamon palveluihin tarkemmin ottaen kuuluu?kamppaamolla ymmärtäisin että siellä kampataan ihmisiä maksua vastaan?

Äänestä

Eikös tuo ole vaarallista mennä ovesta sisään ja heti kampataan siinähä voi käydä pahastikkin :D

Äänestä
  • Ei kun sieltä saa samppoota ja symppatiaa.

    Äänestä

... ??? eivät ole partureita

Äänestä

Kyseinen kaveri on leikannut/värjännyt hiuksiani joskus.. Nyt perustamassa kotikampaamoa Imatralle.. Aiemmin kammannut mm. Helsingissä Seppälän yms. muiden vaateketjujen mainoksiin ja ainakin itse olen tyytyväinen, joten olkaa kuulolla :) suosittelen lämpimästi ko. tekijää :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aloittaa syyskuun alusta kirjoitti:

toimintansa.
Nytten on vaan nimi hukassa että kuka sitä pitään ja missä???????

Olen kuullut että olisi tullut jostakin kauempaa pitämään likettä imatralle.Joku sellainen joka on ajantasalla uusissa hius muodeissa ja kokeneempi kampaaja kuitekin.

Tietääkö kukkaan??????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu