Hei ihan oikeasti miksi pitää käyttäytyä tyhmästi? jos on pipo kireellä kiukutelkaa porukoillenne! ei täällä kannata alkaa huuteleen. Helpostihan noi palstan ylläpitäjät saa selville koneen mistä noi häirikkö viestit tulee. Mites sit suu laitetaan ku on kytät oven takana? vieläköhän tekee mieli aukoa päätään? tai jos ei laita kyttiä niin voihan sen koneelta pääsyn estää näille palstoille. Mitäs jos olisikin oikeasti asiaa mutta eipä häiriköt pääse palstoille enään. sorry sittenkös mammalle itketään kun ei pääse aukoon ventovieraille ihmisille. Kasvakaa vähän!
Miksi häiriköitte?
Utelias
2346
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Muuten olet oikeassa mutta luuletko tosiaan että noin pienestä häiriköinnistä poliisi kiinnostuu? Ylläpitäjän on kyllä mahdollista antaa ip-porttikielto, vaikka se tehoaakin vain kiinteisiin ip-osoitteisiin..
No ei varmaa tietoa ole mutta luulisi niidenkin kinnostuvan jos toistuvasti toisen ihmisen nimeä mustamaalataan, tai käytetään häirikköviesteihin. Mä ainakin ilmottasin oitis kytille jos mun nimeä alettas käyttään ilman mun lupaa.