Kummaa aktiivisuutta

Näköjään tyhjien tynnyrien kolina yltyy kun uutisetkin tyrmäävät eräiden yskijöiden näkökannat. Jos tyyppi tajuaisi kuinka avuttomalta vaikuttaa, niin lopettaisi. Ei taida arvostelukyky yltää omaan toimintaan.
3577
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jospa tämä kjöh on oikein kuukausipalkalla lobbaamassa.

Äänestä
  • ainakin hän on halpismalli fruikkarista. Varsin viihdyttävä veikko.

    Äänestä

ole hyvin

joka asiasta vali vali............

Tulipa mieleen että aina on lähdetty omista ja polittisista syistä ulkomaille.

Tervemenoa njöffi Seelantiin.

Raportoi sieltä sitten valkoisen kullan maasta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


96t80p79 kirjoitti:

Näköjään tyhjien tynnyrien kolina yltyy kun uutisetkin tyrmäävät eräiden yskijöiden näkökannat. Jos tyyppi tajuaisi kuinka avuttomalta vaikuttaa, niin lopettaisi. Ei taida arvostelukyky yltää omaan toimintaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu