Auttakaa,jumituin Wolfensteinin katakombeihin

Miten ihmeessä pääsen eteenpäin Wolfensteinissa. Oon varmaan aika alkupuolella (Mission 2 tai jotain) peliä ja oon jossain katakombeissa jossa oon tappanu kaiken mahollisen elävän ja elottoman, mut nyt en pääse sieltä enää mihinkään. Onx jossain joku salaovi tai jotain?
Oisin kyllä kiitollinen avusta.
3274
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

www.gamefaqs.com

ja sieltä etit ohjeita, jos osaat englantia

Äänestä

jos et oo ollu vielä sellasella kivisillalla jonka toisella puolella on hautakammio niin mee sinne. Käännä sellasesta vivusta ja sit hyppäät sieltä sillalta alas.Siel tulee sit kaikkia örkkejä ja voit jatkaa matkaa=)
HEH

Äänestä
  • Kävelin sitä siltaa pitkin ja se sortu alta pois, putosin sinne alas ja vastaan tuli kaikenlaisia oliota ja ihmisiä jotka tapoin. Nyt oon siis sielä hautakammiossa enkä pääse sieltä yhtään mihinkään. Takasin sillalle en pääse kun se on sortunu ja hautakammiosta en oo löytäny mitään ulospääsyä. Jumitus tuppaa harmittaan joten jos jollain olis antaa neuvoja olisin tosi kiitollinen. =)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Matias kirjoitti:

Miten ihmeessä pääsen eteenpäin Wolfensteinissa. Oon varmaan aika alkupuolella (Mission 2 tai jotain) peliä ja oon jossain katakombeissa jossa oon tappanu kaiken mahollisen elävän ja elottoman, mut nyt en pääse sieltä enää mihinkään. Onx jossain joku salaovi tai jotain?
Oisin kyllä kiitollinen avusta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu