hei luin iltapäivälehdestä jari Sillanpää haluaa,kokea isyyden ihanaa!!Hän olisi täydellinen isä.Perusteluni hän omaa hyvät geenit rakastaa perhettään,huolehtii ystävistään mistä ei todellakaan pidä numeroa.Lahjakas komea mahtava mies muutenkin,osaa kieliä lapsista tulisi kaksikielisiä olisi rakastavat isovanhemmat!!minä olisin valmis pari muksua pyöräyttää Jarille.Onnea eläämäsi;);)
isyyden kokeminen-Jari
12
2502
Vastaukset
- saa kokea
joskus isyyden. Isäksi tuleminen on miehen elämän huippuhetki, jota ei korvaa minkäänlainen loistavakaan ura.
- mutta Jarilla
taitaa olla "pieni asennusongelma"...
- tästäkin
mutta Jarilla kirjoitti:
taitaa olla "pieni asennusongelma"...
On se kumma kun sinunlaisesi "asennemies" taas häärii Jarin haarainvälissä ja yrität olla niin vitsikästä että. Ei isyys ole pelkäästää munista ja tekotavasta kinni, ääliö. Kyllä homoisiä on tämä maa pullollaan. kele.
- lapseksi
On vaan sultakin unohtunut että mikä olis sille lapselle onnellisinta...hyvin itsekkäästi ajateltu että aikuinen "saa kokea sen isyyden onnen". Kyllä siinä tarvitaan muutakin.
- ====
mutta Jarilla kirjoitti:
taitaa olla "pieni asennusongelma"...
kyllä sitä jokainen osaa asentaa!!
- harso
jarista tuliusi ihana isukki
- brunetti27
joo jarista tulis ihana isa lapsille olen samaa mieltä
- :) :) :)
veijari jarin pitäs tehä oma pikku veijari:)
- """
toivottavasti jari saisi omia lapsia ja rakastavan vaimon jonka kanssa saisi perustaa perheen jossa olisi lapsia.sehän on jarin asia kylläkin jari olisi
hyvä mies ja lapsilleen hyvä ja ihana isäkin.kaikkea
hyvää jarin elämään
toivottelee
fani - anskuliini
aatella että jos jari olisi isä se olisi mahtavaa
jari olisi aivan ihana isä lapsilleen ja hyvä ja rakastava avio mies vaimolleen
osaan kuvitella jarista isän ajatella jos jarilla olisi pienokainen se olisi ihanaa
jari hoitelisi pikku nyyttiä hyvin =)- PILVI-SISKO
NIIN OLISI IHANA ISUKKI JOS OLISI ISÄ=)
HOITELIS VARMASTI HYVIN PIKKU NYYTTIÄ =)
- ???
TAITAA OLLA NIIN ETTÄ JARILLA PITÄÄ OLLA SE KENEKANSSA TEKEE LAPSIA OTAPPA SELVÄÄ MITEN SEN LAITA ON?
Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht2033812Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii602406Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3912286- 472203
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua321521Muutama kysymys ja huomio hindulaisesta kulttuurista.
Vedakirjoituksia pidetään historiallisina teksteinä, ei siis "julistuksena" kuten esimerkiksi Raamattua, vaan kuten koul5131287Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em931261- 561247
- 701147
Jumala puhui minulle
Hän kertoi sinusta asioita, joiden takia jaksan, uskon ja luotan. Hän kuvaili sinua minulle ja pakahduin onnesta kuulles1241117