No kylläpä on kohua Einarin "leikeistä"

Siellä saa näköjään kameran valvonnassa tehdä melkein ihan mitä vaan, paitsi sellaista.

Sit pitäisi ne suunsoitot kieltää tai ohjelman siirtää parempien ohjelman jälkeiselle paikalle.

Eli siihen kahdentoista ja yhden väliselle ajalle ja K15 tai riippuu tilanteista ja sitten olisi hyvä pistää K18.
31433
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

.. Jos Eikka ymmärsi että ohjelmaa kuvataan myös pimeessa, niin kyllä on kaverilla munaa...

Äänestä
  • Kaverin onnellisuuskerroin on sitä luokkaa, että ymmärrys ei selvästikään kuulu hänen vahvuuksiinsa...

    Äänestä

  • No jos on katsonut ikinä BB:tä niin pitäs tietää että piemeässäkin kuvataan ihan kelpo materiaalia.

    Tosin näihin ohjelmiin on onnistuttu löytämään kaikki, jotka eivät ole muka aikaisemmin katsoneet :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Voe, voeha. kirjoitti:

Siellä saa näköjään kameran valvonnassa tehdä melkein ihan mitä vaan, paitsi sellaista.

Sit pitäisi ne suunsoitot kieltää tai ohjelman siirtää parempien ohjelman jälkeiselle paikalle.

Eli siihen kahdentoista ja yhden väliselle ajalle ja K15 tai riippuu tilanteista ja sitten olisi hyvä pistää K18.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu